O szkole

Jesteśmy pierwszą prywatną szkołą jazdy w Rawie Mazowieckiej. W 1989 roku powstało miejsce, w którym z pasją i zaangażowaniem przekazujemy rzetelną wiedzę przyszłym kierowcom.

Ponad 30 – letnie doświadczenie w szkoleniu zaowocowało w wielu nowych, świetnych kierowców.

Nasza misją jest nie tylko przekazanie teoretycznej i praktycznej wiedzy potrzebnej do zdania egzaminu Państwowego – duży nacisk kładziemy na naukę bezpiecznej jazdy.

Dlaczego my ? Otóż wykłady które oferujemy odbywają się w miłej atmosferze. Do każdego kursanta podchodzimy z  dużą dozą cierpliwości , jednocześnie będąc wymagającymi nauczycielami. To wszystko po to, abyś wsiadając do samochodu na egzaminie czuł pewność, że to jedynie formalność.

Plac manewrowy usytuowany jest w miejscowości Ścieki

Wykłady prowadzone są w formie multimedialnej, każdy kursant w cenie kursu otrzyma materiały szkoleniowe

Zaufało nam wiele osób - czas na Ciebie !